Hakkımızda

ATC Lojistik ve Evden Eve Nakliyat

Atc Lojistik ve Evden Eve Nakliyat, her geçen gün sizlerinde desteği ile büyümekte, Uzun yıllardır Bodrum ve civarına Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız şimdi İstanbul şubesi ile hizmet ağını büyüttü

Amacımız

Kalitemizden taviz vermeden her geçen gün üstüne koyarak bu aile ağını büyütmek ve kalıcı olmaktır.

Politikamız

Müşteri memnuniyet anletlerimizden aldığımız geribildirimlerle isteklerinizi yerine getirmk adına çalışmalara ara vermeden devam etmek.

Başarımızın sırrı

İşimizzi sevmek uzman ekip ve işinin ehli insanlarla çalışmak bizi başarıya götüren faktörlerdir..


Profesyonel Hizmet

Bir nakliyat firmasından beklenenin çok üzerinde hizmetleri ile ATC Lojistik Evden eve nakliyat hizmetleri uzun yıllara dayalı deneyimi ve profesyonel kadrosu ile hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır. Başta asansörlü taşımacılık olmak üzere, paketleme ve ambalajlama, mobilya söküm ve kurulum işlemlerinin de aralarında bulunduğu nitelikli çalışmalar sunmaktayız


Ücretsiz Eksper Hizmeti

Öncelikle bizimle temas kurduğunuz andan itibaren gerekli görülmesi durumunda ücretsiz ekspertiz yaparak eşyalarınız için en uygun araç tespiti ile çalışmalarımıza başlıyoruz. Eğer taşınacak eşyaların bulunduğu adres asansörlü araçlarla taşmaya uygunsa taşınma işlemini son derece hızlandıran bu yöntem ile taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Ofis Taşıma Hizmeti

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.

Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.

Hemen Profesyonel Taşımacılık Hizmeti Alın 0216 999 50 26

Open chat
Powered by