Hizmetlerimiz

Ücretsiz Eksper

Bize telefon veya e-posta yolu ile ulaştığınız andan itibaren eksperlerimiz size en uygun olan zamanda evinize gelerek tespitte bulunurlar. Ekspertizde dikkat edilen ve taşınma planınızı oluşturan detaylar şöyle sıralanabilir: • Eşyanızın hacim olarak kaç m3 yer kapladığı, • Hacimli eşyaların demonte edilebilme özellikleri, • Mutfak eşyalarının yoğunluğu, • Askılı giyim eşyalarının yoğunluğu ve • eşyalarınıza hangi tip ambalaj malzemesi kullanılması gerektiği (graftlı havalı naylon, strech film,beyaz cam kağıdı vs..), • Binanın aracımıza olan mesafesi, • Merdivenlerin genişliği, • Varsa asansörün apartman yönetimince yük taşınmasına izin verilip verilmediği


Profesyonel Paketleme

Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.
ATC Lojistik ve Nakliyat , Paketleme , eşyalarınızı, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.


Profesyonel Depolama

modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama,paletleme ve kalite kontrolün yam sıra raflı depolama, müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktayız.


Profesyonel Lojistik Hizmeti

Müşterilerimizin lojistik faaliyetlerini onlar adına üstlenerek, ürünlerinin depolanmasını ve dağıtım hizmetlerinin daha verimli organize edilmesini sağlayarak sunduğumuz hizmet süreçlerinde müşteri memnuniyetini geliştirmeyi hedefliyoruz. Raporlarımızı ve performans kriterlerimizi takip ederek kendi ana faaliyetlerinde odaklanan müşterilerimizin, bizi kendi lojistik departmanı olarak bir iş ortağı gibi görmelerini tercih ediyoruz..

Open chat
Powered by